U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Allereerste RES-congres op 3 november

Het Nationaal Programma Regionale Energiestrategie (NPRES) organiseert op woensdag 3 november tijdens de Nationale Klimaatweek, het allereerste RES-congres. Het vindt plaats in de Rijtuigenloods in Amersfoort.

Het congres is er voor medewerkers van overheden, maatschappelijke organisaties, netbeheerders, marktpartijen, wetenschappers en (burger)initiatieven die betrokken of geïnteresseerd zijn in de Regionale Energiestrategie. Uiteindelijk heeft iedereen in Nederland met de strategieën te maken, zeker ook de glastuinbouw. Meer over het congres hier. 

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer