Fotoreportage: voor de laatste keer touwtrekken in de kas

Afgelopen zaterdag was het dan echt zo ver. Voor de allerlaatste keer werd het touwtrekken in de kas georganiseerd. Volgens organisator Aron Scheffers van de Rita Hovink fanclub was het een bijzonder geslaagde dag. "Het evenement wordt altijd goed bezocht, maar het animo van de deelnemers daalt", vertelde Scheffers al eerder. "Wij hebben besloten om het toernooi voor de allerlaatste keer te organiseren en zouden er samen met jullie nog één keer een spektakel van willen maken." Dat lijkt prima gelukt te zijn.

Bekijk de fotoreportage hier.



Overigens betekent het niet dat er vanuit de Rita Hovink fanclub niets meer georganiseerd wordt. De organisatoren zijn druk bezig met een mogelijk vervolg.



De winnaars van de laatste touwtrekcompetitie zijn geworden:

Recreanten A:
1 Volle Pijp
2 Spoortrekkers 1
3 Spoortrekkers 2

Jeugd:
1 Brede Binkies
2 Spookverlaat
3 Doen we

Recreanten B:
1 Veense boys
2 Terrasvogels
3 Trekt zich terug

Recreanten C:
1 Van Wijk Bokma
2 t Loggertje
3 De groene Trekkers

Bekijk de fotoreportage hier.

Publicatiedatum:
Auteur:
©



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.