U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

AI Kenniscafé op 28 mei

Greenport Aalsmeer organiseert op donderdag 28 mei het AI Kenniscafé over generatieve AI (GenAI). Dit is de nieuwste vorm van AI die content creëert en steeds vaker wordt ingezet om bedrijfsprocessen efficiënter in te richten.

"Speciaal voor ondernemers in de tuinbouwsector in de regio Aalsmeer maken we inzichtelijk wat GenAI is. En misschien nog wel belangrijker: wat het níet is! We laten zien in welke bedrijfsprocessen generatieve AI vandaag al waarde toevoegt. Geen abstracte verhalen, maar concrete voorbeelden en praktische handvatten waarmee je direct aan de slag kunt binnen je eigen organisatie."

Het AI Kenniscafé start om 15.00 uur en het programma eindigt rond 16.45 uur, met aansluitend tot 17.30 uur een borrel om na te praten met collega-ondernemers.

Benieuwd wat AI voor jou kan betekenen? Kom dan naar het AI Kenniscafé. Je kunt je gratis aanmelden.

Waar: Royal FloraHolland (locatie FloraDôme), Aalsmeer
Wanneer: Donderdag 28 mei 2026
Tijdstip: Inloop vanaf 14.45 uur, start programma om 15.00 uur.

Bron: Greenport Aalsmeer

Gerelateerde artikelen → Zie meer