U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Feestelijke opening nieuwe pand Van der Valk Solar Systems

Tholen - Na een bouwperiode van twee jaar heeft Van der Valk Solar Systems haar nieuwe
kantoor en bedrijfsfaciliteit aan de Galgeweg in 's-Gravenzande feestelijk geopend. Het project, dat onderdeel is van Van der Valk Systemen, markeert een belangrijke stap in de verdere groei en ontwikkeling van het bedrijf. Volgens eigenaar Hans van der Valk is het project een belangrijke stap vooruit: "De toekomst wordt gebouwd door mensen die anders durven denken."

Bekijk hier de foto's

© Martijn Haas | BPnieuws.nlOntvangst opening van het nieuwe pand.

© Martijn Haas | BPnieuws.nlDeel van het marketingteam samen op de foto met Hans Van der Valk. Svintha Lankester, Lotte Vollebregt en Diana Menheer.

Wat begon als een ambitieus bouwproject, is uitgegroeid tot een moderne werkomgeving waar medewerkers met trots werken en waar klanten en relaties worden ontvangen.

Ruimte voor groei en innovatie
Het nieuwe complex werd op 18 augustus 2025 al in gebruik genomen en biedt sindsdien dagelijks ondersteuning aan de verdere groei van de organisatie. Met een oppervlakte van 23.000 m² beschikt Van der Valk Solar Systems over aanzienlijke capaciteit voor logistiek, productie en samenwerking. De locatie is onder meer voorzien van een hal van 11.000 m² met 3 dockshelters en 5 overheaddeuren, opslagcapaciteit voor 4.232 pallets en een voorraad van 446 verschillende producten op locatie in 's-Gravenzande.

© Martijn Haas | BPnieuws.nl

Daarnaast beschikt het pand over moderne kantoorruimtes, een inspirerende showroom en uitgebreide trainingsfaciliteiten. Deze combinatie zorgt voor een efficiënte werkomgeving waarin samenwerking en kennisdeling centraal staan.

Het plaquette met het citaat van Hans hangt in de entreehal.

Feestelijke opening
Op vrijdag 10 en zaterdag 11 april vond de officiële opening plaats. Tijdens dit feestelijke weekend werden klanten, relaties en familieleden van medewerkers ontvangen voor rondleidingen, live demonstraties en diverse activiteiten. De belangstelling was groot en de sfeer was feestelijk. Bezoekers kregen een unieke inkijk in het nieuwe pand en de dagelijkse werkzaamheden van de organisatie. Het evenement onderstreepte de gezamenlijke prestatie die is geleverd en de ambities voor de toekomst.

© Martijn Haas | BPnieuws.nl Collega's proosten gezellig met elkaar.

© Martijn Haas | BPnieuws.nl Proost heren, op dit fantastisch mooie pand

Vooruitkijken
Met de ingebruikname van het nieuwe kantoor en magazijn is Van der Valk Solar Systems klaar voor verdere groei. De nieuwe showroom en trainingsruimtes worden actief ingezet om kennis te delen met klanten en partners. Dankzij de uitgebreide opslagcapaciteit kan het bedrijf bovendien snel inspelen op de toenemende vraag in de markt.

Van der Valk Solar Systems blijft investeren in innovatie, samenwerking en duurzame groei, vanuit een plek waar dagelijks met trots en plezier wordt gewerkt.

Voor meer informatie:
Van der Valk Solar Systems
Galgenweg 46
2691 MG 's-Gravenzande
Tel.: 0174 254 999
[email protected]
www.valksolarsystems.nl

Gerelateerde artikelen → Zie meer