Florinco heeft een zender/ontvanger technologie ontwikkeld waarmee heel nauwkeurig (tot op 5cm) de plaats en beweging van bijvoorbeeld een wagen of heftruck realtime en in 3D gevolgd kan worden. De ontvanger wordt geplaatst op het te volgen object en beweegt in een ruimte waar de zenders zijn gemonteerd.
Registratie op de kwekerij
De technologie is goed toe te passen op de kwekerij. Op alle transportsystemen waar een ontvanger van Florinco op gemonteerd is wordt per rit realtime bijgehouden waar de producten opgepakt en neergezet worden. Daarnaast wordt het aantal ritten/aantal producten, per voertuig, per locatie geregistreerd.
Automatisch rijdende voertuigen (trekkers en karren) kunnen realtime gevolgd worden. Alle gegenereerde data is actueel bij te houden in het visualisatieprogramma van Florinco: BergVision.
Een volgende stap in de toepassing van de technologie is het inzetten van de in eigen beheer ontwikkelde drone die door het maken van autonome vluchten de registratie in de kas automatisch kan actualiseren, gewassen kan monitoren (op bijv. groeiafwijkingen), ziektes/plagen kan vaststellen en de oogstprognose kan berekenen.
Distributiecentra en koelhuizen
Ook in distributiecentra en koelhuizen is de techniek een handige tool voor het realtime vaststellen van de locatie van alle heftrucks en pallet lifters.
Florinco is een hightech bedrijf met eigen ontwikkeling op het gebied van zowel hard- als software. Het bedrijf is sinds 2013 actief in de glastuinbouw.
Voor meer informatie:Florinco
Hans Preesman, Business Consultant
Wilgenweg 8c
2964 AM Groot-Ammers
T: +31 (0)184 600 929
M: +31 (0)6 28458828
hanspreesman@florinco.nl
www.florinco.nl