U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Ook Blooming Breeders bij alliantie tegen beperking octrooien in sierteeltsector

Blooming Breeders sluit zich aan bij alliantie tegen beperking octrooien in sierteeltsector. De Vereniging van Bloemenveilingen in Nederland (VBN) is verheugd dat ook Blooming Breeders zich aansluit bij de lobby, die de sierteeltlobbyorganisatie samen met Plantum al jarenlang trekt om de balans tussen kwekersrecht en octrooirecht te herstellen.


foto: FloraHolland

"De nationale politiek staat al achter het plan om de Bio-octrooirichtlijn aan te passen", aldus Eveline Herben, lobbyist van VBN. "De lobby concentreert zich nu dan ook op de Europese Unie en op parlementen in andere lidstaten." Ook staatssecretaris Dijksma van Economische Zaken zet het onderwerp op de politieke agenda voor begin 2016, wanneer Nederland voorzitter is van de Europese Unie.

bron: Floraholland
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer