U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Eerste editie Dutch Daffodil Days 2026 "een groot succes"

De eerste editie van Dutch Daffodil Days 2026 was een groot succes. Met drie enthousiaste narcissenkwekers Gebr. Hulsebosch, P. Pennings en W.F. Leenen & Zn. B.V. werd een flinke greep uit het narcissenassortiment gepresenteerd.

© Dutch Daffodil Days

In twee dagen tijd bezochten veel vakgenoten en narcissenliefhebbers de show. Al bij binnenkomst is het direct duidelijk: hier draait het om de narcis. Bezoekers konden genieten van maar liefst 171 cultivars, variërend in de meest diverse soorten, kleuren en vormen. Van witroze gevuld en zacht perzik spleetkronig tot citroengele mini-narcisjes.

© Dutch Daffodil Days

De opbouw en aankleding van de ruimte werd verzorgd door Natural Styling. Ieder soort kreeg een eigen plek en werd met liefde gepresenteerd. Het resultaat: een waar narcissenparadijs.

© Dutch Daffodil Days

Jaco Leenen van W.F. Leenen: "We kijken terug op een mooie, drukbezochte eerste editie van dit nieuwe evenement. Een mooie samenwerking van drie collega's met dezelfde liefde en passie voor de narcis."

© Dutch Daffodil Days

Dutch Daffodil Days 2026 laat zien hoe veelzijdig, kleurrijk en waardevol het Nederlandse narcissenassortiment is.

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer