Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Eerste ‘Vlog uit de Kas’ online: Een kijkje achter de schermen bij LKP Plants

Wat komt er allemaal kijken bij het telen van miljoenen kamerplanten? In de eerste aflevering van Vlog uit de Kas seizoen 8 gaat vlogger Romy op bezoek bij Bas, teeltspecialist bij LKP Plants in Moerkapelle. Ze krijgt een kijkje in de wereld van de Bromelia. Jaarlijks groeien hier zo'n 6 miljoen planten met behulp van slimme technologie, data én mensen zoals Bas.

Tijdens een rondleiding laat Bas zien dat werken in de glastuinbouw anno 2025 allesbehalve ouderwets is. "Het stereotype van 'ik loop met een gietertje rond en heb vieze handen als ik thuiskom' klopt écht niet meer," vertelt hij. Met een achtergrond in HBO Tuinbouwmanagement en een passie voor ICT en procesoptimalisatie werkt Bas aan veel meer dan alleen de teelt.

Met de vlogserie wil Glastuinbouw Nederland jongeren inspireren voor een toekomst in het groen. Een sector vol technologie, innovatie en carrièremogelijkheden.



Bron: Glastuinbouw Nederland

Gerelateerde artikelen → Zie meer