U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Barry ging voor de bloemen naar de VS, maar teelt nu cannabis en avocado’s in Californië

De Nederlander Barry Brand verhuisde ruim veertig jaar geleden naar Californië in de Verenigde Staten voor de bloementeelt, maar inmiddels teelt hij cannabis en avocado's. In tv-programma Onze Boerderij vertelt hij erover. 'Een jaar of vijftien geleden was het moeilijk in de bloemenwereld, vanwege arbeidskosten en import uit Zuid-Amerika. Dan zoek je naar gewassen met een hoger rendement. Ik denk dat 70 procent van de kassen nu vol zit met cannabis."

Een andere inschatting van Barry in de uitzending: "Ik denk dat acht tot negen van de tien kassen hier van Nederlanders zijn." Op de lege stukken op de heuvels en rondom zijn kassen plant hij avocadobomen. Het areaal groeit in 5 jaar tijd uit tot 80 hectare.

Bekijk hier de aflevering van Onze Boerderij terug.

© Onze Boerderij/KRO-NCRV

Voor meer informatie:
Brand Farms LLC
[email protected]
https://www.brandfarms.co/

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer