Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

24 oktober 2019: Start Cursus Vaste Plantenteelt

Ook dit jaar wil LTO een cursus vaste plantenteelt organiseren. Omdat deze cursus vaak in het midden/noorden van Nederland wordt gehouden, is nu ook gekozen voor het oosten en wel bij Kwekerij Heutinck in Borculo. Daarnaast is de cursus ook weer in Boskoop bij voldoende deelname (hierover zal binnenkort meer gepubliceerd worden). De eerste cursusmiddag is op 24 oktober 2019.

De cursus bestaat uit 5 donderdagmiddagen en wel op 24 okt., 7 nov., 14 nov., 21 nov. En 28 nov. Allen starten dan om 13.00 uur en eindigen om 16.30 uur. Dit jaar zal dan deel 1 gegeven worden en volgend jaar deel 2.

Deze cursus probeert zo praktijk gericht mogelijk alle aspecten van de vaste plantenteelt te behandelen, zowel teelttechnisch als ook de handelstechnische kant. Een belangrijk onderdeel vormt ook de achtergrond van de vaste plantenteelt, zoals rustmechanisme, bewaring, bemesting, maar ook sortiment en herkennen ziekten en plagen.

De cursus vaste plantenteelt wordt georganiseerd onder verantwoordelijkheid van de cultuurgroep Vaste planten van de Vakgroep Bomen, Vasteplanten en Zomerbloemen van LTO Nederland.

Publicatiedatum: