Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Bollenteler Simon Pennings krijgt vergunning voor openen winkeltje met Bollenstreekproducten

Bollenteler Simon Pennings heeft onlangs een vergunning gekregen in zijn schuur een verkooppunt van Bollenstreekproducten te openen. Dat meldt Greenity, die de man sprak en hem vroeg naar zijn motivatie. En die is helder: "Iedereen verdient aan de bloeiende velden maar de telers zitten met de schade [van door de velden banjerende toeristen, red.]."

In zijn winkeltje, dat volgend jaar moet openen, zullen niet alleen zijn eigen bollen aan de man gebracht worden. "Iedereen met een goed idee kan mij bellen"

Klik hier voor het artikel op Greenity

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer