Abonneren
Vacatures
Top 5 - gisteren
Top 5 - afgelopen week
Top 5 - afgelopen maand
Weer
Plantipp en Palm gaan samen Camellia-variëteiten beheren
foto's: Plantipp
De overeenkomst tussen beide partijen omlijnt een selectie van Camellia-variëteiten, die Plantipp wereldwijd zal testen en vertegenwoordigen. Het licentiebeheer gebeurt in nauwe samenwerking met Mark Lunghusen van Australian Horticultural Services en PBR-advocaat Dr. Shujun Yu uit China.
Het officiële moment van tekenen vond plaats tijdens de ‘Chinese Plant Breeders Rights Conference’ in Guangzhou, een jaarlijkse conferentie in september geïnitieerd door het ‘Plant Variety Protection ‘(PVP) departement, een overheidsinstantie van China’s ‘State Forestry Administration’. In het bijzijn van Chinese pers en genodigden tekende Kim van Rijssen namens Plantipp de overeenkomst. Namens Palm waren het Dr. Lui Xinkai en Dr. Zhao Qiangming, die de samenwerking officieel bekrachtigden.
Kim van Rijssen, Regional Manager Asia-Pacific bij Plantipp: “Wij zijn verheugd en vereerd te mogen samenwerken met de befaamde veredelaar Dr. Gao Jiyin en zijn onderzoeksteam bij Palm. Een mijlpaal voor Plantipp met betrekking tot de groeiontwikkeling die wij doormaken in Azië.”
Dr. Liu Xinkai, veredelaar bij Palm: “Wij zijn blij te mogen samenwerken met Plantipp. Met deze samenwerking kan Palm nieuwe Camellia-variëteiten wereldwijd op de markt brengen. En uiteindelijk in veel tuinen en huishoudens over de hele wereld."
Over Palm Landscape Architecture
Palm Landscape Architecture Co. Ltd. speelt een rol bij het vormgeven en aanleggen van groen- en tuinprojecten. De veredelingstak van het bedrijf wordt geleid door Dr. Gao Jiyin en Dr. Liu Xinkai. Dr. Gao Jiyin is een gerenommeerd veredelaar van Camellia en een gerespecteerd lid van de Amerikaanse Camellia Sociëteit.
Over Plantipp
Plantipp is gespecialiseerd in royalty management en vertegenwoordigt wereldwijd veredelaars van siergewassen. Op dit moment worden door Plantipp 500 variëteiten beheerd en gepromoot in Europa, U.S.A., Australië, Nieuw-Zeeland, Zuid-Korea, China, Japan, Israël en Zuid-Afrika. Plantipp heeft een passie voor planten en respect voor haar veredelaars.
Voor meer informatie:
Plantipp B.V.
Kim van Rijssen
Tel. +86 1305 1065 119
kim@plantipp.eu
www.plantipp.eu
www.facebook.com/Plantipp
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-06-02 Algemene Vergadering Belplant 2023
- 2023-06-02 Jiffy Group opent Innovatiecentrum met klimaatkamer en laboratorium
- 2023-06-02 Captain en Könst calla rassen te bezichten tijdens Captain Calla Days
- 2023-06-02 Delphy blijft onafhankelijk
- 2023-06-02 Toewerken naar realtime prijzen in Floriday
- 2023-06-02 Eiwitten uit CO2 Duijvestijn Tomaten geproduceerd
- 2023-06-01 "We moeten het peleton meekrijgen om de sector vitaal te houden"
- 2023-06-01 “Groen binnen hoort er steeds meer bij”
- 2023-05-31 Solenis Netherlands nieuw lid Geothermie Nederland
- 2023-05-31 Bremkens Orchids start met verkoop 9cm phalaenopsis
- 2023-05-30 Group de Ceuster integreert bedrijvengroep Hawita
- 2023-05-25 Westland geeft drie ton subsidie aan pilot Westlandse waterbank
- 2023-05-25 Veredelingsbedrijf mag niet handelen in jonge cannabisplanten
- 2023-05-25 “Zo gauw als er een crisis is, ontstaat er meer behoefte om in te zoomen op data”
- 2023-05-25 Martin de Ruiter nieuw lid Bestuur MPS
- 2023-05-24 Anneke en Romy vertrekken bij Kasgroeit
- 2023-05-24 Marginpar en VBW gaan samenwerken om bloemisten te inspireren
- 2023-05-24 Green Simplicity wordt onderdeel van GreenV
- 2023-05-23 Helma Verberkt benoemd tot nieuw bestuurslid KNPV
- 2023-05-23 Nudim sluit aan bij OZ Planten