Dit jaar neemt Lendert de Vos voor het eerst deel aan de internationale FlowerTrials. Tijdens dit evenement voor de sierteeltsector presenteert het bedrijf zijn Hydrangea-assortiment.
FlowerTrials vindt elk jaar - dit jaar van 9-12 juni - plaats op meerdere locaties in Nederland en Duitsland en trekt duizenden professionele bezoekers uit de internationale tuinbouwsector. Voor Lendert de Vos vormt deelname een belangrijke stap om zich nog meer te laten zien binnen dit netwerk.
© Lendert de Vos
Wendy en Lendert de Vos
Bezoekers zijn van harte welkom om kennis te maken met het Hydrangea-assortiment van Lendert de Vos. Tijdens de trials worden verschillende gewassen gepresenteerd, waarbij aandacht wordt besteed aan uniformiteit, presentatie en toepasbaarheid voor de markt. Met duidelijke focus op Hydrangea werkt het bedrijf aan sterke genetica en betrouwbare kwaliteit als basis voor succes in de keten, van veredeling tot eindproduct.
© Lendert de Vos
"Met onze deelname willen we laten zien waar we voor staan: kwaliteit, betrouwbaarheid en een sterke start voor onze klanten. Niet voor niets is onze belofte: 'we breed your first-class start'," aldus Lendert de Vos. "Met onze specialisatie in Hydrangea zijn we ervan overtuigd dat we een waardevolle bijdrage leveren aan het assortiment van onze klanten. We kijken er erg naar uit om bestaande relaties te ontmoeten en nieuwe contacten te leggen."
FlowerTrials locatie:
Gouwedreef 1
2811 PX Reeuwijk
Voor meer informatie:
Kwekerij Lendert de Vos
+31 (0)182 39 64 60
[email protected]
www.lendertdevos.nl