Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Voorjaarszon en geïnteresseerde bezoekers zorgen voor positieve eerste dag Flora Spring Expo

Tholen - Met een beurs die voor de eerste keer plaatsvindt, is het toch altijd even afwachten, maar de eerste dag van de Flora Spring Expo in Aalsmeer ging positief van start. De beursruimte, in vergelijking met de Trade Fair natuurlijk relatief klein, is toch ruim opgezet, en werd goed bezocht.

© Mirthe Walpot | BPnieuws.nl
Team Esperit viert 25 jaar Esperit Plants op de beurs

De meeste deelnemers werden verrast door de hoeveelheid bezoekers de eerste dag, maar merken ook wel dat het voorjaarszonnetje wonderen doet. In de aluhallen schijnt de zon op sommige plekken naar binnen door het doorzichtige dak, wat zorgt voor een aangename warmte. Ook de binnentuin die is gerealiseerd komt daarmee goed tot zijn recht.

Vandaag is de laatste dag om de Flora Spring Expo te bezoeken. De beurs is open tot 17:00 uur. Dat betekent dat je ook tot dat moment een gratis handboek BeP kunt oppikken bij collega's Daan en Mirthe, te vinden bij het café in segment 1 / B.

© Mirthe Walpot | BPnieuws.nl

© Mirthe Walpot | BPnieuws.nl
Robin van der Knaap van de Wilgenlei

© Mirthe Walpot | BPnieuws.nl
Jolanda Nieuwenhuijze van De Hoog Orchids

© Mirthe Walpot | BPnieuws.nl
John Stassen van EP Flora

Gerelateerde artikelen → Zie meer