Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Bloemenwinkel stopt na ruim 50 jaar door faillissement

Jaap van Wijk viert deze week zijn 64ste verjaardag en moet voor het eerst in zijn leven solliciteren, deelt De Stentor. De bloemenwinkel van zijn ouders, waarin hij van kinds af aan werkte, is failliet. Na ruim vijftig jaar sluit Koping Flora definitief de deuren.

"Achter de schermen hebben we alles geprobeerd om open te blijven en bijvoorbeeld door te gaan met minder winkels. Ik ben geen opgever en heb natuurlijk extra hard mijn best gedaan, omdat het ons familiebedrijf is. Het is jammer genoeg niet gelukt."

Gerelateerde artikelen → Zie meer