Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

GP Powerplants breidt uit met aankoop van bestaande productielocatie

GP Powerplants heeft met HouwenPlant overeenstemming bereikt over de overname van een bestaande productielocatie waar momenteel Kalanchoë in potmaat 12 cm wordt geteeld.

Hoewel de formele overdracht op een later moment plaatsvindt, kiezen partijen ervoor nu al transparantie te bieden richting de markt.

© GP Powerplants
Johan van der Houwen, Erkan Iscan, Marco van der Goes, Sander van Genderen, Gijbert Kreling en Pietro van Genderen

De locatie zal volledig worden voortgezet met de teelt van potmaat 12 cm Kalanchoë. Hiermee versterkt GP Powerplants zijn positie binnen het segment en bouwt het bedrijf doelgericht verder aan schaal, leverbetrouwbaarheid en kwaliteit.

HouwenPlant heeft ervoor gekozen de locatie over te dragen om zich volledig te concentreren op de verdere ontwikkeling van haar Anthurium- en Euphorbia Tiara-teelt. Deze overdracht is een bewuste strategische keuze van beide partijen.

Continuïteit in levering
HouwenPlant blijft tot en met week 22 2026 verantwoordelijk voor uitlevering vanuit deze huurlocatie. Vanaf week 23 zal verkoop, uitlevering en verwerking volledig via GP Powerplants verlopen. Hiermee wordt een zorgvuldige en gestructureerde overgang geborgd, waarbij continuïteit voor klanten centraal staat.

Samenwerking met Carl Sales Support
Tegelijkertijd versterkt GP Powerplants haar commerciële organisatie door een samenwerking met Carl Sales Support.

Met deze stap investeert GP Powerplants nadrukkelijk in verdere professionalisering en marktontwikkeling. De kennis van de markt, de korte communicatielijnen en de focus op service en structuur maken Carl Sales Support tot een sterke partner voor de volgende groeifase van het bedrijf.

Vooruitblik
De komende periode zal GP Powerplants de locatie verder integreren binnen de organisatie. Verdere informatie over de invulling en planning volgt.

Voor meer informatie:
Sander van Genderen
GP Powerplants
+31 6 11 83 04 83
[email protected]
www.gppowerplants.nl

Marco van der Goes
HouwenPlant
+31 6 15 02 64 84
[email protected]
www.houwenplant.com

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer