Decorum Plants & Flowers heeft tijdens de 2026 editie van Madrid Blooms een prominente rol gespeeld als sponsor. Het internationale florale evenement, dat jaarlijks in januari plaatsvindt in Madrid, werd opgericht en gecureerd door Sylvia Bustamante en wordt georganiseerd door Madrid Flower School. Het staat bekend om de focus op hedendaagse bloemsierkunst, educatie, duurzaamheid en creatief vakmanschap.
© Katya Hutter Floral Design
Decorum verzorgde de planten voor meerdere grootschalige florale installaties in het historische Palacio de Santa Bárbara en sponsorde daarnaast alle deelnemende master florists, waaronder Putnam Flowers, Victoria Clausen Floral Events, Studio Lilo, Blue Jasmine Floral, Gregor Lersch Floral Design, Matagalán Plantae en September Studio.
Decorum was vertegenwoordigd door ambassadrice Katya Hutter Floral Design, die het event bijwoonde en de integratie van Decorum planten en bloemen in de installaties van dichtbij kon volgen.
© Katya Hutter Floral Design
Katya Hutter: "Als brand ambassador heb ik uit de eerste hand gezien hoe de planten van Decorum het verhaal van de installaties versterkten. Ze ondersteunden thema's als kleur, textuur, duurzaamheid en hedendaags design, en sloegen duidelijk aan bij een internationaal publiek van professionals en studenten."
Door deze samenwerking werd niet alleen de artistieke impact van de installaties versterkt, maar kon Decorum ook haar internationale netwerk van floral designers en creatieve professionals verder uitbreiden.
Voor meer informatie:
Decorum
Europa 1
2672 ZX Naaldwijk
Tel: +31 (0)174 61 53 72
[email protected]
www.decorumplantsflowers.com