Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Tuincentrum De Oosteinde heropent als bloemenwinkel

Tuincentrum De Oosteinde uit Zeewolde heeft begin november de deuren geopend van een nieuwe bloemen-, planten- en cadeauwinkel, deelt Tuinzaken. De winkel, genaamd Cindy's bloemen, planten & cadeaus, wordt gerund door Cindy Kleipool, voorheen mede-eigenares van het tuincentrum.

Het tuincentrum sloot eind augustus de vestiging op het SchepenĀ­veld vanwege de verouderde staat van het pand. De nieuwe winkel in het centrum van Zeewolde, direct naast de Albert Heijn, werd volledig gestript en opnieuw ingericht met een nieuwe vloer en frisse kleuren.

Gerelateerde artikelen → Zie meer