Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

“We zien precies wie onze beste klanten zijn en welke omzet zij genereren"

Arie Verschoor b.v. is al vijftig jaar een bekende naam in de keten. Wat ooit begon als een traditionele groothandel, is uitgegroeid tot een specialist die het hele jaar door bijzondere producten levert aan exporteurs, bloemisten en arrangeurs. Hoewel het bedrijf in alle segmenten actief is, ligt de kracht vooral in het niche-assortiment. Zo verkoopt de groothandel bijvoorbeeld specifieke bloemen jaarrond. De diversiteit in hun aanbod is groot: van standaard rode rozen tot unieke Oasis-ondergronden.

© GreenMaster
Marinus Verschoor en Mohamed Zarraa

Af en toe komen er bijzondere aanvragen voorbij die laten zien hoe veelzijdig de groothandel van Marinus Verschoor is. Zo kwam de vraag binnen voor de aankleding van een optreden van Martin Garrix, en jaren geleden zelfs bij het overlijden van prinses Juliana. "Een aantal artikelen kunnen wij verzorgen als geen ander," vertelt Marinus. "Onze kracht zit in snelheid, correcte service en een aanbod dat anderen niet hebben." Naast de activiteiten in de groothandel runnen zij ook een cash & carry, werken ze met commissieklanten en loopt een groot deel van de afzet via Floriday en VMP-koppelingen.

Snelheid en betrouwbaarheid
In de dagelijkse praktijk draait veel om snelheid en betrouwbaarheid. Het bedrijf verzorgt zelfs een deel van de logistiek voor Berg Roses en Marjoland. Wanneer een klant iets snel nodig heeft, kan het vaak direct worden opgehaald of binnen twee uur geleverd. "Sneller dan bol.com," grapt Marinus. In een markt waar elke minuut telt, is realtime inzicht in voorraad, verkoop en bestellingen essentieel.

Het bedrijf werkte 15 jaar met een ander softwaresysteem waarvoor een lokale server nodig was die continu moest draaien en veel geld kostte. Thuiswerken vereiste een aparte koppeling, het fotobeheer was traag en de software liep technisch achter. Toen de leverancier ermee stopte, moest er een oplossing komen die toekomstbestendig was. Via via hoorde zij dat GreenMaster een goede match zou kunnen zijn.

Overstappen
De overstap naar GreenMaster betekende een flinke verandering, maar wel een positieve. Het bedrijf wilde geen overbodige complexiteit, maar een systeem dat doet wat nodig is: voorraadbeheer, een webshop, geïntegreerde koppelingen en overzicht. Met GreenMaster werken ze nu volledig in de cloud, waardoor de dure en foutgevoelige server voorgoed verleden tijd is. "We werken nu een jaar met GreenMaster. Door het verdwijnen van de server besparen we zelfs kosten. De support is fijn: geen uurtje-factuurtje en altijd snel antwoord," aldus Marinus.

Rapportages binnen de software bieden een meerwaarde: ze geven duidelijk inzicht in omzet, klantgedrag en prestaties. "We zien precies wie onze beste klanten zijn en welke omzet zij genereren. Dat geeft inzicht én richting." Ook de koppeling met Floriday zorgde voor verlichting. Voorheen werkte zij met Floriday naast hun software, wat extra handelingen opleverde. Dat is nu verleden tijd. "Dat dat nu in één systeem zit, werkt fijn voor ons."

De manier waarop Verschoor GreenMaster ontdekte, past bij de cultuur van de sector: persoonlijk, praktisch en gebaseerd op vertrouwen. "Via via hoorden we dat we GreenMaster eens moesten bellen." Het blijkt een goede keuze te zijn geweest. "Aanvankelijk was het even zoeken, maar door gezamenlijk te blijven verbeteren en onze input mee te nemen, sluit de software nu goed op ons bedrijf aan."

Aan andere groothandelaren die twijfelen, is Marinus Verschoor duidelijk: "Ik kan GreenMaster zeker aanraden, ik heb het zelfs al aangeraden. Wij hebben 15 jaar vastgezeten aan een standaard en daar moeten we vanaf. Je zult een pakket ook eigen moeten maken. Goed betaalbaar en uitbreiden is mogelijk".

Voor meer informatie:
GreenMaster

[email protected]
www.greenmaster.nl

Gerelateerde artikelen → Zie meer