Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Zorgen over toekomst handelaren bij Royal FloraHolland

Zo'n 48 handelsbedrijven die ruimte huren in het Elsengebouw van Royal FloraHolland moeten uiterlijk in 2027 vertrekken. Volgens Royal FloraHolland kunnen niet alle bedrijven terugkeren in Honselersdijk, wat tot grote onrust leidt bij handelaren.

Fractievoorzitter Remmert Keizer (GemeenteBelang Westland) vraagt de wethouder om opheldering over de plannen en wil weten of de gemeente op de hoogte is van de krimp in beschikbare vierkante meters en het verwachte verdere teruglopen van het aantal handelaren.

Keizer dringt aan op gesprekken met de RFH-directie om een volwaardige veilinglocatie in Honselersdijk te behouden. Volgens hem mag de vestiging niet worden uitgehold, omdat deze van groot belang is voor de Westlandse glastuinbouwsector.

Bron: AD.nl (€)

Gerelateerde artikelen → Zie meer