Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Telers uit Valkenswaard stoppen met dahlia's voor eigen bloemencorso

De buurtschappen en de Stichting Bloemencorso Valkenswaard stoppen noodgedwongen met het telen van dahlia's voor hun eigen bloemencorso. De telers hebben te weinig mensen, kennis en opbrengst om de bloemenvelden rendabel te houden, deelt Omroep Brabant.

Jaren geleden hadden de buurtschappen en de stichting grootse plannen. Ze wilden uitgroeien naar 75.000 knollen voor hun eigen corso, maar ook voor andere corso's in het land. Deze ambitie bleek alleen niet haalbaar omdat er te weinig medewerkers zijn, maar ook omdat er niet genoeg kennis en ervaring is over dahliateelt en veldbeheer.

Gerelateerde artikelen → Zie meer