In het Green Trade Center (GTC) in Aalsmeer prijkt momenteel een reusachtige rozenbottelkrans van Stokman Rosefruits. De krans was op de Trade Fair te zien in de stand van Stokman Rosefruits. Met een doorsnede van 160 centimeter en meer dan 200.000 rozenbottels is het kunstwerk een blikvanger. De krans staat er met een doel: het ondersteunen van de Kenya Kesho School for Girls.
© Waterdrinker
De Dutch Flower Foundation, een initiatief van de Dutch Flower Group, heeft de krans recent aangekocht na een donatie van €3.000. Tot en met 27 november wordt het publiek uitgenodigd om de krans te komen bewonderen, een foto te maken én te doneren. De krans kan zelfs worden gekocht door geïnteresseerden.
Alle opbrengsten gaan naar de bouw van een schoolkwekerij waar ruim 300 meisjes leren om hun eigen voedsel te verbouwen en dagelijks een gezonde maaltijd ontvangen. Voor bedrijven en inwoners die aan Aalsmeer verbonden zijn, geldt een extra stimulans: alle donaties worden via de OSA-organisatie verdubbeld.
Bezoekers van het GTC kunnen ter plekke via een QR-code doneren. De initiatiefnemers hopen zo bij te dragen aan een toekomst waarin de meisjes van de Kenya Kesho School for Girls kunnen groeien en bloeien.
Bron: LinkedIn