Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Levoplant breidt uit met vijfde productielocatie

Levoplant opent een vijfde productielocatie. Met de toevoeging van locatie Bospolder in Honselersdijk zet het bedrijf een stap in de verdere groei en verduurzaming van de productie.

In de nieuwe kassen zijn inmiddels 200.000 orchideeën gepoot. De eerste orchidee werd symbolisch opgepot door oprichter Leo van der Voort samen met het productieteam, waarmee de geschiedenis en de toekomst van het familiebedrijf op bijzondere wijze samenkwamen. Over een jaar zullen vanaf deze vijfde locatie de eerste orchideeën uitgeleverd worden.

© Levoplant

"De eerste productie op onze locatie Bospolder markeert een mijlpaal voor Levoplant," aldus Ron Fransen, directielid Levoplant. "Met deze uitbreiding kunnen we beter inspelen op de toenemende vraag en tegelijkertijd blijven investeren in innovatie, duurzaamheid en kwaliteit."

Met vijf productielocaties versterkt Levoplant zijn positie als een van de grootste orchideeënkwekers van Nederland. Het bedrijf blijft inzetten op efficiency, een veelzijdig assortiment en het leveren van topkwaliteit planten.

Voor meer informatie:
Levoplant
[email protected]
https://www.levoplant.nl/

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer