Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Succesvolle Garden Performance Day bij Florensis

"Nu is de ideale tijd voor kwekers om zich te verdiepen in weerbaar telen"

Tholen - Meer dan 100 kwekers waren afgelopen woensdag aanwezig bij de klantcontactdag van Florensis in Hendrik-Ido-Ambacht, waar - naast een heerlijke BBQ - veel informatie werd gedeeld aangaande weerbaar telen door diverse sprekers.

© Mirthe Walpot | BPnieuws.nl
Medewerkers van Florensis en kwekers in gesprek. Rechts: Jan Eppinga

Jan Eppinga, local product manager bij Florensis is zeer tevreden over de Garden Performance Day. "Voor veel van onze klanten is het nu de ideale tijd om zich te verdiepen in weerbaar telen. Daarnaast is het natuurlijk prachtig om dit op onze locatie te kunnen doen en samen met onze kwekers door de tuin te lopen. Het perfecte moment om doorbloei van eenjarige en vaste planten te beoordelen en tevens een blik te werpen op het herfstassortiment."

© Mirthe Walpot | BPnieuws.nl

© Mirthe Walpot | BPnieuws.nl

Als sprekers waren Marcel Hoogland van Intratuin, Helma Verberkt van Artemis en Eddo de Veer als zelfstandig adviseur aanwezig. Helma sprak over het toevoegen van elementen voor weerbaar telen in je bedrijf als kweker, en met name de focus op biologische bestrijders. Eddo ging in op kennis van weerbaar telen die in akkerbouw is opgedaan toe te passen in de tuinbouw. Marcel gaf aan dat het een belang is voor de totale sector om consumentenvertrouwen te behouden.

© Mirthe Walpot | BPnieuws.nlHelma Verberkt, Artemis

© Mirthe Walpot | BPnieuws.nl
Eddo de Veer

In de proeftuin stond de Petunia Color Rush in volle bloei en zorgde voor een mooi doorkijkje in het midden van de tuin. Ook het proefveld werd goed bezocht, waar de kwekers met een drankje in de hand een kijkje konden nemen tussen de proeven van o.a. asters, dahlia's, salvia's en andere vaste planten.

© Mirthe Walpot | BPnieuws.nl
Petunia Color Rush in volle bloei

© Mirthe Walpot | BPnieuws.nl

© Mirthe Walpot | BPnieuws.nl

© Mirthe Walpot | BPnieuws.nl

© Mirthe Walpot | BPnieuws.nl

Voor meer informatie:
Jan Eppinga
Florensis
[email protected]
www.florensis.com

Gerelateerde artikelen → Zie meer