Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Na honderd jaar in Venlo verhuist bloemist naar Grubbenvorst

Om privéredenen verkopen Tom Ebus (54) en Lilian Janssen (53) hun bedrijf aan de Herungerweg in Venlo, deelt Omroep Horst aan de Maas. Janssen wilde uit het bedrijf stappen en Ebus wilde niet alleen verder. Binnen de familie was er niemand die het bedrijf wilde voortzetten. Daarom werd het bedrijf in de stille verkoop gezet. In Grubbenvorst opent de zaak op de Kloosterstraat.

"We hebben de zaak zo'n zeven jaar geleden te koop gezet", zegt Ebus. "Maar het is niet makkelijk om zo'n groot bedrijf te verkopen. Van de zeven bloemenzaken die te koop staan, worden er maar twee verkocht." Janssen voegt toe: "De markt is ook veranderd. We hebben een heel grote winkel, terwijl de zakelijke markt en online klanten de grootste afnemers van ons bedrijf zijn." Toch lukte het om de zaak te verkopen. Het personeel verhuist mee naar de nieuwe eigenaren in Grubbenvorst.

Gerelateerde artikelen → Zie meer