Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

"Voorkomen van wateroverlast een vorm van maatschappelijk verantwoord ondernemen"

Rainlevelr is genomineerd voor de Overheidsinnovatie Award 2025. Het levert het project, waarin glastuinders hun waterbassin ter beschikking om wateroverlast bij extreme buien te voorkomen, regionaal al de nodige aandacht op. Deze keer is het het AD (€) dat bij de nominatie stilstaat.

Bij het project van het Hoogheemraadschap Delfland is inmiddels 561 hectare glas aangesloten. De komende jaren wordt hard gewerkt om het systeem verder uit te rollen. "We willen uiteindelijk 80 procent van het gebied aangesloten krijgen", zegt Hugo Vreugdenhil in de krant.

Later deze maand hoort Rainlevelr of men op de shortlist terechtkomt. Dan kan men zich gaan voorbereiden op de volgende beoordelingsronde in september: de Dragon's Den. Op 27 november 2025 is de uitreiking van de award.

Gerelateerde artikelen → Zie meer