Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Nederlandse tulpenbollen voor Amerikaans festival kosten $70,000 meer dan vorig jaar

De stad Holland in Michigan bereidt zich voor op het Tulip Time Festival, dat gepland staat voor komend voorjaar. Tijdens de voorbereidingen kwamen echter onverwachte financiƫle tegenvallers aan het licht. Bij het aanvragen van offertes voor tulpenbollen uit Nederland, die essentieel zijn voor het festival, bleek dat de kosten flink zijn gestegen.

Volgens Andy Kenyon, directeur van Parks and Recreation in Holland, is de offerte voor de tulpenbollen dit jaar ongeveer $70,000 hoger dan vorig jaar.

"In eerdere jaren betaalden we tussen de 6 en 20 dollarcent per bol. Dit jaar variƫren de prijzen van 12 tot 32 dollarcent per bol, afhankelijk van de soort. Dat is dus een aanzienlijke stijging," aldus Kenyon, dinsdag in Centennial Park.

Lees meer bij Fox17

Gerelateerde artikelen → Zie meer