Tholen - En we zijn inmiddels aangekomen bij dag drie van de FlowerTrials. Na een wat drukkere dag gisteren zit de sfeer er goed in. De zon laat zich zien, fijn voor de planten die buiten worden gepresenteerd, al loopt de temperatuur in de kassen waarschijnlijk flink op. Maar laten we niet vergeten: kwekers zijn wel wat gewend.
Maar wat presenteren de 56 deelnemende bedrijven zoal? BPnieuws en FloralDaily zijn erbij om dat te ontdekken en vast te leggen in onze fotoreportage, die we aanstaande maandag publiceren.
© Mirthe Walpot | BPnieuws.nl
Sirekit Mol van Beekenkamp en Michael Perry aka Mr. Plant Geek
© Elita Vellekoop | BPnieuws.nl
Bert Koese van Royal Van Zanten
Valt er al iets op? Jazeker! Naast nieuwe en opvallende kleuren zien we een aantal planteigenschappen, die we steeds opnieuw horen, terugkomen in de verschillende gepresenteerde highlights. Welke dat zijn? Compact, robuust, resistent, uniform, vroeg- en lang bloeiend, om er maar een paar te noemen. Kortom, eigenschappen die de plant aantrekkelijk en efficiënt maakt voor elke schakel in de keten: van kweker tot retail en uiteindelijk de consument. Later meer hierover!
© Mirthe Walpot | BPnieuws.nlDe mannen van KP Holland
© Mirthe Walpot | BPnieuws.nlDaphne Hoogeveen van Floritec
Een overzicht van alle deelnemers en locaties, een routeplanner en natuurlijk de mogelijkheid te registreren is te vinden op de website.
© Mirthe Walpot | BPnieuws.nlDelishow
En naast de FlowerTrials zijn er nog meer evenementen gaande deze week, zoals de Delishow van Deliflor, waar bezoekers uit binnen en buitenland, van India tot Ecuador, langskomen, Orchid Inspiration Days, De Ruiter Innovations Open Days, Open dag Kwekerij Van Geel en Van Winden, en natuurlijk Greentech. (Zie hier alle evenementen van deze week)