Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

'Dikke fitti' over duurzaamheidsclaims kunstbloemen

Wesley van den Berg (Floridata) heeft een 'dikke fitti' met Sander Schimmelpenninck op LinkedIn over de duurzaamheidsclaims van kunstbloemenleveranciers, zo zegt hij zelf.

Wesley geeft in dit artikel een reactie op het nieuws dat investeringsfonds Effectus Capital, onder andere opgericht door Sander Schimmelpenninck, €1 miljoen heeft geïnvesteerd in Blooming Good, een kunstbloemenmerk.

Wesley: "Sander claimt dat de carbon footprint van kunstbloemen 80x lager is dan verse bloemen. Grootste onzin en kan niet feitelijk worden onderbouwd. De bronnen voor berekeningen die zij gebruiken zijn al feitelijk ontkracht in eerdere uitspraken. Ook staat er dat kunstbloemen "volledig circulair" zijn."

Wesley was recentelijk ook te gast in 'De Goede Bloemen & Goede Planten Podcast'.