Schade door stroomstoring in Flevoland?

Op vrijdagmiddag 2 september heeft een groot deel van Flevoland korte tijd zonder stroom gezeten. Het ging om een grote storing, waardoor ruim 300.000 klanten werden getroffen. Wie denkt schade te hebben door de stroomstoring, kan zich melden bij netbeheerder Liander.

De netbeheerder waarschuwt dat men 'slechts in enkele gevallen in aanmerking komt voor een schadevergoeding.' In een online tool (de wizard schadeclaim) kan men zien of het mogelijk is in aanmerking te komen voor een vergoeding.

Bron: Liander


Publicatiedatum:



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.