Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Fietsend op ontdekkingstocht in de land- en tuinbouw

50 kilometer fietsen, lekker in de buitenlucht, en dan ook nog kennismaken met land- en tuinbouwbedrijven. In de gemeente Staden kan het. Hier is een 'Landbouw is Lekker'-fietsroute opgezet. Het gemeentebestuur stelde het nieuw concept voor op de bioboerderij van Bert Dhaene en Wivine Stragier. Onder meer Het Nieuwsblad was erbij. 


Tot en met 2018 werd in Westland 'Dwars door de Kas' georganiseerd, een vergelijkbaar initiatief, waarin zelfs door de kassen heen gefietst kon worden. 

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer