Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Team Westland doopt tulp ‘Tourmalet’

Op vrijdag 26 maart is in de proefkas van P.F. Onings de tulp ‘Tourmalet’ gedoopt door Dirk Huis, voorzitter van Team Westland.

Deze schitterende dieprode tulp met geel gefranjerde rand wordt geteeld door Pater Bloembollen in Spierdijk.

Tevens heeft Team Westland een cheque in ontvangst mogen nemen t.w.v. 5.000 euro. Dit bedrag is opgebracht door het personeel van Onings met de verkoop van bollen(pakketten) in het najaar van 2020.

Team Westland is een stichting die op een sportieve manier geld inzamelt voor instellingen en initiatieven, die rechtstreeks of zijdelings verband hebben met kanker of onderzoek naar kankerbestrijding. Op 6 oktober van dit jaar zullen een grote groep fietsers en wandelaars  de berg Toumalet in de Franse Pyreneeën beklimmen. Tijdens dit evenement zal Team Westland een aantal ‘Tourmalet’-bloembollen planten, die door Onings beschikbaar worden gesteld.

Bron: Onings BV 

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer