Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN
13 april, 15 uur

Webinar over veilig data delen in de tuinbouw

Op 13 april a.s. organiseert Floricode namens Tuinbouw Digitaal een online bijeenkomst vanuit het World HortiCenter over ‘’Data Delen” in de tuinbouw.

Op deze bijeenkomst gaat men met elkaar in gesprek over de wenselijkheid en mogelijkheden om de governance voor het Data Delen in de tuinbouw gezamenlijk te organiseren. 

De volgende onderwerpen zullen op deze middag worden gepresenteerd:

Studenten Adviesbureau YAG
- Resultaten van de analyse in de sierteelt naar de wensen en mogelijkheden om tot een goede governance structuur voor het “data delen” in de sierteelt te komen
Lan van Wassenaer; Wageningen Economic Research (WUR)
- “Flori-Chain” en “AGF-Chain”- De toegevoegde waarde van blockchain technologie voor transparantie door de keten heen
André van der Linden, Royal FloraHolland 
- ‘Integer omgaan met data is een belangrijke randvoorwaarde voor het gebruik van Floriday’
Gerard van der Hoeven, iShare Foundation:
-  'Data delen start bij vertrouwen. Standaarden voor governance van data delen: lessen uit andere sectoren'

Data governance in de keten, hoe kunnen we dit organiseren?

en meer m.b.t. 'Data delen'

In de komende tijd zal dit programma verder worden ingevuld, maar u kunt zich nu al aanmelden. Aanvang van het programma om 15.00 uur. Aan het bijwonen van deze middag zijn geen kosten verbonden.

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer