Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Elektravon Tuinbouw wil uitbreiden met export

Per 1 maart 2020 heeft Elektravon Tuinbouw een nieuwe Manager aangesteld, Joost van Rooij. Joost heeft meer dan 20 jaar ervaring in de nationale en internationale glastuinbouw en wil met Elektravon Tuinbouw uitbreiden met export, zonder 'de gevestigde thuishaven' te vergeten.


Joost van Rooij

“Ik heb me tijdens mijn studie al verbonden aan de tuinbouw door de Hogere Tuinbouw School te volgen in Delft. Het is en blijft een geweldige sector waar bijna alle technieken in gebruikt worden. In deze zeer belangrijke sector loopt Nederland nog steeds voorop en is toonaangevend voor de rest van de wereld,” aldus Van Rooij die het tuinbouw stokje overneemt van Ad van den Akker.

Ad treedt, na de verkoop van zijn aandelen aan De Groot Installatiegroep afgelopen jaar, verder terug. “Een traject wat reeds ingezet was, ook al voelt het in de huidige tijd erg vreemd” volgens Ad.

Export
Elektravon Tuinbouw engineert, levert en installeert elektrotechnische installaties voor de glastuinbouw. Dit doet Elektravon al ruim 60 jaar en is zowel op nationaal als internationaal niveau actief.

“Elektravon heeft voor de komende jaren een groei voor ogen met de daarbij behorende verdere professionalisering. Hierbij gaan we natuurlijk inzetten op uitbreiding van de export maar onze gevestigde ‘thuishaven’ zullen wij zeker niet uit het oog verliezen! We hebben een grote groep met vaste klanten, deze willen we behouden en ook in Nederland verdere groei realiseren,” aldus Joost van Rooij.

“Daarnaast heeft Elektravon een strategische samenwerking met Haket uit Wateringen onder de naam Elektravon-Haket BV die een mooie toekomst voor de boeg heeft. Samen kunnen we complete water- & elektrotechnische installaties aanbieden. Ook deze toekomst zien we positief in."

Voor meer informatie:
Joost van Rooij
Elektravon-Haket BV
[email protected] 
www.elektravonhaket.nl 

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer