Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Vilosa presenteert nieuwe verpakkingslijnen

Tijdens de Seasonal Trade Fair op 6 en 7 maart in Naaldwijk presenteert Vilosa verschillende verpakkingslijnen. De kweker heeft het kalanchoe assortiment opgedeeld in drie segmenten, gericht op vakhandel, retail en klok. Voor elk segment is er een nieuwe verpakking gecreƫerd, alle drie in een chique Vilosa-jasje.

De nieuwe lijnen zullen de huidige verpakkingslijnen van Vilosa medio deze zomer gaan vervangen en worden voor het eerst gepresenteerd tijdens de Seasonal Trade Fair.

Vilosa is tijdens de Seasonal Trade Fair op 6 en 7 maart in Naaldwijk. te vinden in stand 17.6.

Voor meer informatie:
Vilosa
www.vilosa.nl

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer