Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Keniaanse bloementeler op de groene tour met elektrische auto's

Oserian heeft 16 elektrische trucks aangeschaft, waarmee de kwekerij de bedrijfsvoering extra duurzaam wil maken.

De voertuigen worden opgeladen door twee 3.2MW geothermische aandrijfstations. Ze helpen het gebruik van fossiele brandstoffen te verminderen door miljoenen bloemen elk jaar uit de verschillende kassen naar de verladingsstations te vervoeren.

Mary Kinyua: "Ons doel is om natuurlijke bronnen te gebruiken voor een groener en veiliger milieu. We hebben het verbruik van fossiele brandstof verminderd en investeren in biologische oplossingen voor plagen en ziektes."

Lees meer: The Standard (Paul Wafula)

Publicatiedatum: