Bloomon zoekt het hogerop met tv commercial
In de tv-commercial speelt bloomon in op het geluksgevoel dat bloemen geven. Een bijzondere bos op tafel werkt in alles door, luidt de boodschap. “Met onze bloemen bezorgen we happiness aan huis”, zegt Patrick Hurenkamp, oprichter van bloomon. “Een mooie bos bloemen geeft niet alleen je woonkamer, maar ook je gevoel een positieve boost. Het is alsof je de zon in huis haalt. Maar dan moet wel alles kloppen.” Dat laatste zit hem vooral in de kwaliteit van de bloemen en de service eromheen.
Klik hier voor de reclame
Eigen stijl
bloomon hanteert een slim concept, dat klanten verzekert van de meest verse bloemen. De veiling of bloemist komt er niet aan te pas, ze komen rechtstreeks van de kweker. Je kiest online de grootte van de bos en ook wanneer en hoe vaak je die wilt krijgen en bloomon doet de rest. Bloomons stylist zorgt iedere week voor een nieuw ontwerp in eigen stijl. Als klant hoef je alleen nog maar de deur open te doen om ze in ontvangst te nemen – en dat kan ook ’s avonds. Bovendien zit je nergens aan vast.
Grensoverschrijdend
Het komt allemaal terug in de campagne die de komende weken in verschillende varianten via de publieke omroep en Facebook wordt uitgerold. De commercials zijn een spannende nieuwe stap voor het bedrijf dat nu twee jaar bestaat. Volgende week wordt de campagne ook op de Duitse televisie gelanceerd. Hurenkamp: “We willen het goede gevoel natuurlijk zo breed mogelijk verspreiden. Liefst maken we heel Europa happy met onze bloemen.”
Voor meer informatie, surf naar www.bloomon.nl