Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
19 januari, Sassenheim

André Kuipers gastspreker op ledendag KAVB

De jaarlijkse leden- en relatiedag van de KAVB wordt donderdag 19 januari 2017 gehouden bij Van der Valk Hotel Sassenheim. Dit jaar is André Kuipers gastspreker.

Kuipers geeft zijn visie op duurzaamheid
Kuipers vloog met het ruimtestation ISS ruim 200 dagen lang 16 keer per dag een rondje om de aarde. Grenzen tussen landen zijn vanuit de ruimte niet zichtbaar. Wel zichtbaar is klimaatverandering, ontbossing, erosie en de gevolgen van verstedelijking. Kuipers neemt de leden en relaties mee op reis door de ruimte en geeft zijn visie op duurzaamheid.

De KAVB heeft rondom de presentatie van André Kuipers een interactief programma samengesteld waarin volop aandacht is voor de laatste ontwikkelingen. Ook wordt voor de tweede keer de Martien Zandwijk Prijs uitgereikt aan een bedrijf dat zich onderscheidt op het gebied van duurzaamheid.

Donderdag 19 januari 2017 start de bijeenkomst om 15.00 uur (inloop vanaf 14.30 uur) bij Van der Valk Hotel Sassenheim, Warmonderweg 8 in Sassenheim. De verwachting is dat het programma rond 17.00 uur wordt afgerond.

Bron: Bloembollen Visie
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer