Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

100 interessante tulpenweetjes

Vanaf Tulpendag op 16 januari is de populairste voorjaarsbloem ruim 100 dagen lang (tot eind april) ruimschoots verkrijgbaar in veel soorten, vormen en kleuren.



Daarom heeft FloraHolland 100 leuke tulpenweetjes verzameld. Wist u bijvoorbeeld dat:
  • Je in de gouden eeuw voor de prijs van één tulpenbol een heel grachtenpand aanschafte in Amsterdam? Die tijden zijn voorbij, maar met een feestelijke bos tulpen ín huis voelt iedereen zich nog steeds heel rijk.
  • Nederland ieder jaar 10.000 tulpenbollen naar Canada stuurt om ze te bedanken voor hun hulp met de bevrijding van WO II?
  • De tulp een lange reis heeft doorgemaakt? De oorsprong van de tulp ligt in het Verre Oosten in landen als Iran, Kazachstan en Afghanistan. Via handelaren kwam de bloem terecht in Turkije en van daaruit tenslotte in Europa. Kortom: van Turkse tulband naar Amsterdams grachtenpand.
  • Nederland inmiddels 400 tulpenkwekers rijk is?
Bekijk alle 100 Tulpenweetjes online.

Voor meer informatie:
www.floraholland.com/tulpenweken
Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer