Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Video: Lucas Vos met Kees Tol op de set van Hollands Beste Bloemstylist

Lucas Vos spreekt met Kees Tol over het programma en het initiatief van FloraHolland om samen met ketenpartners een campagne in te zetten om meer consumenten meer bloemen en planten te laten kopen.



De campagne concentreert zich rondom het boeket van de week. Dit wekelijks wisselende boeket van Hollands Beste Bloemstylist kan de kijker kopen bij zijn "Mijn Bloemist". Deelnemende bloemisten ontvangen onder meer gratis promotiemateriaal om het boeket op de winkelvloer maximaal onder de aandacht te brengen.

Initiatiefnemer FloraHolland verzorgt dit jaar samen met Vereniging Bloemist Winkeliers en Bloemenbureau Holland een aanvullende bloemen- en plantenpromotie rondom Hollands Beste Bloemstylist. Doel is om Nederlandse kijkers te verrassen, inspireren en verleiden om vaker én meer bloemen en planten te kopen bij de bloemist. Dit is onderdeel van het Strategisch Programma Consumer.

bron: FloraHolland

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer