Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Gentily neemt extra productielocatie in gebruik

Per 1 december 2023 heeft Gentily de bestaande kas van The House of Lilies aan de Vierschaar 15 overgenomen. Deze teeltlocatie is centraal gelegen tussen de twee reeds bestaande locaties van Gentily aan de Heenweg en de Groeneweg in ’s-Gravenzande. Tezamen met de vierde locatie in Kwintsheul bestaat het beschikbare teeltoppervlak hiermee uit 7,6 hectare totaal.

Vooraanzicht van de kas aan de Vierschaar.

Continuïteit in kwaliteit
De kas is al ingericht voor de lelieteelt. Naast het vervangen van de belichting zal de ingebruikname verder weinig aanpassingen vergen. In deze kas van 16.000 m2 zal de focus liggen op de teelt van de roze OT. De teelt van de overige varianten die Gentily aanbiedt; La, Oriental en de witte OT, zijn verdeeld over de overige drie locaties. Door de teelt op te splitsen kan er beter worden gericht op de juiste verzorging per variant, wat de kwaliteit ten goede komt.

Jaarrond aanbod
Om het aanbod toereikend te houden wordt er altijd gekeken naar mogelijkheden om het teeltoppervlak uit te breiden. De reeds aanwezige faciliteiten en de gunstige ligging waren doorslaggevend bij de aankoop van deze kas. Er zullen naar verwachting jaarlijks 2.200.000 extra lelies worden geproduceerd, waarmee aan de vraag van klanten kan worden blijven voldaan. Naar verwachting zullen de eerste lelies rond de kerst worden uitgeleverd.

Voor meer informatie:
GENTILY
Heenweg 8a
2691 LD ’s-Gravenzande
[email protected]
www.gentily.nl

Publicatiedatum: