Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Vier de Lente 2024 van start met planten van bollen

Met het winterzonnetje achter de Hollandse wolken verstopt, werden gisteren de bollen geplant op de Vier de Lente locatie. Samen met DJ Jeffrey Parmentier en lokatie-bollenjongen Matthijs Hulsebosch werden de tulpenbollen het land in gereden. Dit is ook de aftrap van de ticketverkoop voor Vier de Lente 2024 – dat dit jaar een meerdaags evenement wordt met wederom mooie nationale headliners.

Meerdaags evenement
Vier de Lente breidt uit. Met op donderdag een Vier de Lente Business Academy voor industrieprofessionals, op vrijdag overdag wederom een Vier de Lente Onderwijs-ochtend en in de avond een allereerste Vroegbloeier- editie voor alle leeftijden, op zaterdag de derde editie van Vier de Lente Festival en op zondag ruimte voor een maatschappelijk relevant brunch evenement. Voor de vrijdag en de zaterdag zijn de eerste namen alvast aangekondigd.

Vier de Lente vroegbloeiers
De mooiste festivallocatie van Nederland is nu echt voor ie-de-reen! Op vrijdag 12 april vindt namelijk Vier de Lente Vroegbloeiers plaats, waar alle leeftijden welkom zijn. Een eerste festival met vrienden, een uitje met het hele gezin of gewoon lekker fris festivallen; kom feesten op de muziek van Nederlandse toppers. Tijdens Vroegbloeiers wordt er geen alcohol geschonken.

Vier de Lente Festival
Vier de Lente Festival zoals je het inmiddels kent, vindt dit jaar plaats op zaterdag 13 april. Festivalgangers kunnen proosten met een biertje (of twee) op het nóg mooier aangelegde festivalterrein. Om de uniekheid van de locatie extra te benutten, wordt het Vier de Lente terrein verplaatst naar midden tussen de tulpen in plaats van aan de rand. Goed om te weten is dat het nieuwe terrein daarmee kleiner wordt, wat dus ook betekent dat er minder kaartjes beschikbaar zijn. Snel zijn is dus de tip. Er is ook goed nieuws; er geldt nu nog een speciale winterkorting op de kaartprijs in december en januari.

Vier de Lente Vroegbloeiers vindt plaats op 12 april a.s. Het festival is op 13de, locatie TH. J. Hulsebosch, Veenenburgerlaan 69, Hillegom

Tickets voor beide evenementen zijn nu beschikbaar via
www.vierdelente.com

Publicatiedatum: