Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

KasTopics: actualiteit in politiek Den Haag en stand van zaken energiebelasting

In de onderstaand video van KasTopics is aandacht voor de actualiteit in politiek Den Haag en de stand van zaken rondom energiebelasting. Tijdens de laatste KasTopics, voor de zomer, had Nederland nog een kabinet, en was Glastuinbouw Nederland in gesprek met diverse ministeries. Hoe anders is de situatie nu, twee maanden later. Adri: "De val van het kabinet mag niet tot economische achteruitgang leiden. Op sommige onderwerpen, zoals water, kunnen we eigenlijk geen vertraging gebruiken."

Na de val van het kabinet is Glastuinbouw Nederland direct gestart met het verkiezingsmanifest van de tuinbouw. Voor de komende weken werkt de organisatie aan een communicatieplan richting de verkiezingen. Zaak is om de toekomstige partijen goed te informeren. Adri roept in KasTopics leden van Glastuinbouw Nederland op om bekenden in de politiek aan te melden bij de organisatie zodat ze met hun de ontwikkelingen kunnen bespreken.

Tijdens Prinsjesdag is er veel aandacht voor subsidies. Volgens Adri is het tijd dat er eens grondig wordt gekeken naar het stelsel voor subsidies. Glastuinbouw Nederland wil daar politici op attenderen de komende tijd.

Publicatiedatum: