Special Energie van start

We trappen op onze nieuwsbrieven na twee weken zomerstop af met een Special Energie. Nog altijd is het thema meer dan actueel en op vrijwel alle niveaus, van kasklimaat tot logistiek en van industriële productie tot de semi-gedwongen particuliere investeringen in 'verduurzaming', is de hele branche voortdurend bezig met de energiehuishouding.

Bedrijven met nieuwe inzichten en technologische innovaties op het gebied van energie in al zijn facetten willen wij met deze special deze maand dan ook een extra platform bieden deze hier te presenteren.

In en rondom de special is er ook ruimte om te adverteren. Stuur hiervoor gerust een mailtje voor meer informatie naar info@bpnieuws.nl


Publicatiedatum:



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.