Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Charmelia-campagne 'The feeling of wildflowers' van start

Plukboeketten zijn tegenwoordig populair in Europa en Charmelia roept ‘the feeling of wildflowers’ op. De alstroemeria is daarmee bijzonder geschikt voor in een plukboeket, iets dat de veredelaar Royal van Zanten en kweker Together2Grow highlighten in een nieuwe marketingcampagne genaamd ‘The feeling of wildflowers’.

Het assortiment Charmelia bestaat inmiddels uit een zestal rassen: Charmelia Blush, Charmelia Yellow, Charmelia Pink, Charmelia White, Charmelia Purplex en Charmelia Blanca. De florinca is geen veldbloem, maar scoort naar eigen zeggen hoog op het gebied van duurzaamheid vanwege haar energiearme koude teelt en past daarmee goed in deze trend. Naast de veelzijdigheid van de kleurrijke Charmelia-collectie, hebben deze rassen ook een buitengewone lange houdbaarheid, tot wel 21 dagen in de vaas.

Royal Van Zanten lanceerde onlangs ook hun inspiratiepagina 'What's b(l)ooming today’, waarop informatie over noviteiten, inspiratie en verhalen van kwekers vindt. Op dit nieuwe platform vind je ook informatie en inspiratie over Charmelia.

Publicatiedatum: