Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

HouwenPlant gestart met verkoop Kalanchoë 12 cm

HouwenPlant is gisteren begonnen met de verkoop van Kalanchoë 12 cm. Zij telen de dubbelbloemige Calandiva rassen van Dümmen Orange en Perfecta Red van Lankhaar. Op de kwekerij van 3,5 ha aan de Veilingweg in De Lier worden op dit moment nog zowel Kalanchoës als potanthuriums geteeld. De Kalanchoës worden verkocht in de uitstraling van ‘Couture by Nature’. Het merendeel van het hoofdproduct van HouwenPlant, potanthuriums, worden ook in de gekleurde Couture hoezen verkocht. ‘Ik ben erg blij met de plantkwaliteit die onze collega Erkan teelt en heb er veel zin in om de nog kleine weekaantallen in onze herkenbare uitstraling te gaan verkopen’, aldus Rick van Deventer.

Foto: Lisette Barendse-Scheffers (Floréac) ontvangt van Rick van Deventer de 1e tray Kalanchoë 12 cm in Couture by Nature hoes.

Voor meer informatie:
Houwenplant
[email protected]
www.houwenplant.nl

Publicatiedatum: