Gisteren is door belangenbehartiger Glastuinbouw Nederland een enquête onder haar leden verspreid. Doel is om inzicht te krijgen in de effecten van de huidige hoge energiekosten op de glastuinbouw. Met de resultaten wil de belangenbehartiger gericht kunnen lobbyen.
Het invullen kost slechts enkele minuten en de enquête wordt volledig anoniem verwerkt. Via de nieuwsmail van Glastuinbouw Nederland maken de belangenbehartiger de resultaten bekend. De enquête staat open tot vrijdag 5 november, 14.00 uur.
In Brabant en Zeeland zijn veel ondernemers reeds telefonisch benaderd door medewerkers van Glastuinbouw Nederland en ZLTO als onderdeel van een steekproef. Mede op basis hiervan is de enquête van Glastuinbouw Nederland samengesteld. Glastuinbouw Nederland vraagt ook deze ondernemers alsnog de enquête in te vullen voor het complete beeld.
Bron: Glastuinbouw Nederland