Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Routekaart moet talent beter aan tuinbouw helpen binden

Glastuinbouw Nederland en Kasgroeit hebben een routekaart ontwikkeld voor het scholen van internationale medewerkers. Doel is dat internationale medewerkers de kans krijgen door te groeien in de tuinbouwsector.

Bedrijven hebben het steeds moeilijker met het invullen van technische of logistiek middenkadervacatures. Zeker met het oog op de vergrijzing zal de komende jaren een leegloop ontstaan. Door uitdagende banen te creĆ«ren voor internationale werknemers is de kans groter dat ook internationale werknemers met talent en ambitie een blijvende rol kunnen vervullen, bijvoorbeeld als teeltmedewerker, -specialist of bedrijfsleider, zo menen beide organisaties. 

De routekaart bevat onder meer een overzicht van beschikbare opleidingen voor internationale medewerkers. De routekaart is te vinden op de websites van Glastuinbouw Nederland, Kasgroeit en de Werkgeverslijn land- en tuinbouw.

Bron: Kasgroeit

Publicatiedatum: