Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Denemarken sluit enkele grenzen met Duitsland

Vanaf 20 februari 2021 heeft Denemarken verschillende landsgrenzen met Duitsland gesloten. Een verscherpte grenscontrole kan leiden tot vertragingen. De volgende grensovergang kunnen tot zo ver nog zonder problemen worden gebruikt: 

  • Frøslev/Ellund (E45), Padborg, Sæd zijn dag en nacht geopend.
  • Kruså is eveneens dag en nacht geopend maar alleen voor voertuigen van minder dan 3,5 ton.
  • Pebersmark is geopend van 10:00 tot 18:00 uur 

Bij Frøslev is er een rijstrook uitsluitend voor het vrachtvervoer, waardoor de vertraging door file beperkt blijft. Vrachtwagenchauffeurs die geen ingezetenen van Denemarken zijn, moeten zich nog steeds isoleren wanneer zij niet aan het werk zijn. Isolatie mag in het voertuig plaatsvinden als dat is toegestaan volgens de verordening inzake rij- en rusttijden.

Bron: TLN

Publicatiedatum: