Bodako B.V. heeft er een nieuwe aandeelhouder bij. Peet Tanke is per 1 januari 2021 toegetreden tot de directie en heeft een belang in de onderneming genomen.
Bodako is gespecialiseerd in het ontwerpen en bouwen van bedrijfsruimtes en koelcellen. Door de jaren heen hebben zij zich ontwikkeld als een bekende leverancier van geïsoleerde dak- en gevelsystemen en damwandprofielplaten.
Peet is sinds 2019 werkzaam bij Bodako. In deze tijd heeft hij het bedrijf nog verder op de kaart kunnen zetten in Nederland, België en Duitsland.
Tijdens het grootste deel van zijn loopbaan heeft Peet bij diverse tuinbouw gerelateerde bedrijven zijn talenten en ervaringen toegepast en verder ontwikkeld. Daarnaast heeft hij ook een aantal jaren zijn eigen onderneming gehad.
De overige directieleden van Bodako laten in de aankondiging van het nieuws weten 'zeer verheugd te zijn met Peet als nieuw directielid'. Men kijkt ernaar uit om de jonge dynamische onderneming verder uit te bouwen.
Voor meer informatie:
Bodako
www.bodako.com
[email protected]
Peet Tanke
[email protected]